Woensdag: 13u30 - 16u10
Zaterdag: 14u00 - 16u40
Contact en info
In het textielatelier ontdekken kinderen hoe ze met naald, draad, stof en hun eigen fantasie iets helemaal unieks kunnen maken. Ze leren verschillende textiele technieken zoals borduren, vilten, weven en stempelen, en krijgen de ruimte om hun eigen ideeën vorm te geven.
Oude kleren, stofresten of gevonden materialen krijgen een tweede leven in originele ontwerpen. De kinderen knippen, naaien, combineren en bouwen stap voor stap aan hun eigen textielcreaties.
We werken in het Gele Huis, een plek waar textiel leeft. Tussen de weefgetouwen, kantklossers en kleurrijke kunstwerken worden kinderen ondergedompeld in een wereld vol draden, patronen en verhalen. Het is een atelier vol inspiratie, waar je zin krijgt om zelf aan de slag te gaan.